Home >> O klubie

Klub Best we Wrześni mieszczący się przy ulicy Wrocławskiej 42 powstał na przełomie 1999/2000 roku i z małymi przerwami działa do dziś. Jest to jedyna tak długo istniejąca dyskoteka we Wrześni.

Na początku nie był ukierunkowany pod względem gatunków muzycznych a imprezy odbywały się nawet przez 3 dni w tygodniu. Co jakiś czas odbywały się imprezy cykliczno-tematyczne, na których grało wiele gwiazd polskiej i zagranicznej sceny klubowej. Na przełomie marca i kwietnia 2004 roku powstaje druga sala.

Od tego momentu na głównej sali przeważają takie gatunki muzyki klubowej jak house i jego pochodne. Imprezy cykliczne, które w tamtym czasie się odbywały to – House Sexy Party, House 4ever, Female Party i inne. Na każdej z imprez pod nazwą House Sexy wystąpił znany DJ lub producent, nie raz gwiazda europejskiego, a nawet światowego formatu oraz nasz wieloletni exclusive resident DJ Matush.

Na drugiej sali cofamy się do korzeni house, czyli do klimatów lat 80’ i 90’ oraz najnowszych odmian muzyki dance.

Od 2008 roku w piątki na dolnej sali organizowaliśmy imprezy na żywo na początku w formie karaoke a później imprezy na których większość przebojów wykonywali nasi wokaliści. Tak rodzi się pomysł na Vehikuł Czasu, który powstaje w Gnieźnie w miejscu starego klubu Best.

W kolejnych latach zorganizowaliśmy wiele ciekawych projektów muzycznych i wydarzeń wśród nich imprezę pod patronatem CAFE MAMBO z Ibizy.

Tak działaliśmy nieprzerwanie do marca 2020 roku do czasu pandemii Covid19.

W tym czasie zorganizowaliśmy ponad dwa tysiące imprez, które rozkręcali nasi Rezydenci oraz Goście – w klubie m.in. wystąpili: DJ Antoine, Mad Mark, Jesse Saunders (USA), Dj Tonka, Jerry Ropero & Denis the Menace, Edie Thoneick, C-Mos, Player & Remady, 4 Strings, Plastik Funk, Dj Shoq, AM2PM, Kid Massive, Angelo Mike, Diana D’Rouse, Carla Roca, C-Bool, Gromee, Komodo, Neevald oraz wokaliści tacy jak Danzel, Cozi Costi, Tara McDonald, Shena, Laura Grig i kilkudziesięciu innych Artystów.

W latach 2020-2022 ze względu na pandemie koronawirusa imprezy odbywały się sporadycznie lub z przerwami.

Głównym nurtem muzycznym będącym kwintesencją lokalu była szeroko pojęta muzyka House, jednak w naszej działalności było zawsze również coś dla miłośników disco, dance, latino oraz rapu. Tak było do końca 2023 roku.

W 2024 zapraszamy do nowego klubu „CLUB BEST”, w którym nastąpiła zamiana parkietów muzycznych. To już 25 rok naszej działalności we Wrześni, w tym właśnie roku planujemy zaskoczyć Was pozytywnie różnymi niespodziankami.

Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych imprez, które zapewnia system monitoringu jak i licencjonowana ochrona. Lokal posiada duży ogródek z barem, dwa parkiety taneczne, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie oraz konsolę. Klub Best dysponuje dużą ilością miejsc siedzących, które można rezerwować na każdą imprezę. Dodatkowym atutem jest możliwość rezerwacji jednej z sal na imprezy zamknięte i okolicznościowe.

Obecnie działamy w soboty od 22.00 oraz wybrane dodatkowe dni i święta. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Klub Best

ul. Wrocławska 42,